ig_sure
ig_sure

Şirketimizin temeli 1989 yılına dayanır, Ülkemizde henüz İş Sağlığı ve güvenliği kelimelerinin telafuz edilmediği yıllarda, Uluslararasıfirmalarla yapılan çalışmalarda, şirketimizin temeli atılmıştır, Uluslararası firmalarla yapılan tecrübelerden elde edilen birikimlerimizi, sürekli geliştirerek hizmet verdiğimiz tüm işyerlerinde farkındalık yaratarak sunmaktayız, sektörün ihtiyaçları da göz önünde bulundurularak, işletmelerin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri tek elden vererek, farklı bir anlayış sunmaktayız, hizmetlerimizi (TPM, KAIZEN, Problem çözme teknikleri, 5S, vb.) kalite anlayışıyla entegre ederek sadece mevcut durumun uygunluğunu sağlamak değil, şirketin geleceğine de katkı sağlamaktayız.

İSG ÖNCÜLERİNDEN SÖZLER

Bernardino Ramazzini (1633-1714) yıllarında yaşamış Ramazzini (Mobile) bir tıp profesörüdür.Sıtma hastalığını tedavi etmeye çalışmış olan bu doktorun asıl uzmanlığı epidemiyoloji olduğu halde tüm dünyanın ilgisini meslek hastalıklarına dikkat çekmesiyle İşçi sağlığının kurucusu olarak tanınmıştır. Meslek hastalıklarının,iş güvenliğinin babası olarak dünyanın bir çok yerinde adına enstitüler açılmıştır.

img

“hayret ve tereddüt ediyorum. acaba, ilaç ve sinameki kokan muayenehane ve eczanelerde oturan bu azametli ve şık görüntülü doktorların burnuna iş yerlerindeki pis kokulu şeyleri mi soksam, yoksa onları bu çukurları görmeye mi davet etsem? ”

Bernardio RAMAZZINI - İşyeri Hekimi